SOFFA och FÅTÖLJER, 3 delar, Chesterfield-modell, 1900-talets andra hälft.

271549. SOFFA och FÅTÖLJER, 3 delar, Chesterfield-modell, 1900-talets andra hälft.

Längd 3-sits soffa, 204 cm. Bredd fåtöljer 110 cm. Hjulförsedda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 645