ARMBANDSUR, 18k guld, Tissot Automatic. 1900-talets mitt.

271546. ARMBANDSUR, 18k guld, Tissot Automatic. 1900-talets mitt.

Armband märkt 750. Automatisk, datum, plexiglas. Två extra länkar till armband, längd 16 cm. Ur diameter 22 mm, bruttovik 24 gram.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 1 326