SKÅL samt FAT, glas, Monica Backström, Kosta Boda, signerade.

271529. SKÅL samt FAT, glas, Monica Backström, Kosta Boda, signerade.

Skål höjd 17, längd 28, bredd 22,5 cm.

Fat längd 30, bredd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat längd 30, bredd 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 860