MORTEL, sten, 1800-tal.

MORTEL, sten, 1800-tal.
271526. MORTEL, sten, 1800-tal.

Höjd 14, diameter 19 cm

Med mortelsten.

Lagning, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14, diameter 19 cm

Med mortelsten.

Lagning, nagg.

Antal besök: 4 109