SÄNGBORD, med stenskiva, 1900-talets första hälft.

271509. SÄNGBORD, med stenskiva, 1900-talets första hälft.

Längd 42, bredd 35, höjd 74 cm.

Bruksslitage, senare målning, färgbortfall, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 639