MYNTSAMLING, sedlar, kopparmynt samt silvermynt bl.a. minnesmynt Kungliga Bröllopet 1976. 18/1900-tal.

271439. MYNTSAMLING, sedlar, kopparmynt samt silvermynt bl.a. minnesmynt Kungliga Bröllopet 1976. 18/1900-tal.

1 50 kr minnesmynt Kungliga Bröllopet 1976.
1 Chicago Board of Trade 1988 one ounce 999 fine silver
7 st 5 kr 1972
Sedlar
Kopparmynt ca 4,3 kg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 st 5 kr 1972
Sedlar
Kopparmynt ca 4,3 kg.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 361