MASK, trä, Afrika. 1900-tal.

MASK, trä, Afrika. 1900-tal.
2714242. MASK, trä, Afrika. 1900-tal.

Höjd 36 cm
Bredd ca 22 cm.

Bruksskick, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm
Bredd ca 22 cm.

Bruksskick, märken.

Antal besök: 330