WILLIAM JAMES MULLER (1812-1845). Hans efterföljare. INDISKA FIGURER MED EN KAMEL I ETT BERGSLANDSKAP.

2714041. WILLIAM JAMES MULLER (1812-1845). Hans efterföljare. INDISKA FIGURER MED EN KAMEL I ETT BERGSLANDSKAP.

Olja på pannå
20 cm x 25 cm;.

Förluster till ram, retuscherad craquelure och mindre förluster/slag; i allmänhet endast rättvist.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå
20 cm x 25 cm;.

Antal besök: 417