FÅTÖLJ MED FOTPALL, Bröderna Andersson, 1900-tal.

271393. FÅTÖLJ MED FOTPALL, Bröderna Andersson, 1900-tal.

Grön klädsel.

Bruksslitage. Kanter på fotpall med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.

Antal besök: 1 065