TAKROSETT, gips. 1900-tal.

TAKROSETT, gips. 1900-tal.
271355. TAKROSETT, gips. 1900-tal.

Dekor av fåglar samt bladverk. Diameter 64 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 1 840