JAMES COIGNARD. Färgetsning med carborundum. Komposition, signerad, 95/99.

27133. JAMES COIGNARD. Färgetsning med carborundum. Komposition, signerad, 95/99.

70 x 50 cm. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 50 cm. Oramad.

Antal besök: 1 275