VASER, 2 st, stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, signerad.

271329. VASER, 2 st, stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, signerad.

Brun glasyr. Höjd ca. 13-23 cm.

Mindre vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre vas med nagg.

Antal besök: 566