FRIMÄRKEN mestadels Sverige, stämplat och ostämplat, 1900/2000-tal.

271246. FRIMÄRKEN mestadels Sverige, stämplat och ostämplat, 1900/2000-tal.

Årssatser 1985-2002 häften och lösa märken.
Diverse lösa häften 1980/90-tal.
Beställningsobjekt 1980/2000-tal.
Specialutgåvor.
Medföljer kilovara samt tomma pärmar.
Nominellt värde minst 8000kr.

Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Specialutgåvor.
Nominellt värde minst 8000kr.

Ej genomgånget.

Antal besök: 1 001