ERNST ANDERSSON-THORS. Olja på pannå, signerad.

271234. ERNST ANDERSSON-THORS. Olja på pannå, signerad.

Ca. 75x89 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 75x89 cm.

Antal besök: 3 498