OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Piprökande pojke, olja på duk, signerad A. Ciappa.

271226. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Piprökande pojke, olja på duk, signerad A. Ciappa.

49x39 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x39 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 010