FIGURIN i porslin, flicka, Wallendorf, Tyskland, 1900-talets första hälft.

271202. FIGURIN i porslin, flicka, Wallendorf, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Flicka med kort klänning.
Höjd 24 cm.
Märkt 1898 HL, W 1764.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flicka med kort klänning.
Höjd 24 cm.
Märkt 1898 HL, W 1764.

Bruksskick.

Antal besök: 923