LITTLEST PET SHOP, djur, hus & tillbehör, 2000-tal.
2711683. LITTLEST PET SHOP, djur, hus & tillbehör, 2000-tal.
Pet Shop, djur, ca 68 st.
Hus, 2 st, ca 40x42x15 cm & 40x15x37 cm.
Ena huset är utfällbart.
Flertal djur saknar magnet, klotter, skav/märken, skador kan förekomma. Ytsmuts. Ej fullständigt genomgånget, tillbehör kan saknas, delar kan vara trasiga till hus. Funktioner i hus kn vara trasiga. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Pet Shop, djur, ca 68 st.
Ena huset är utfällbart.