SYMASKIN, Singer, 1900-tal.

SYMASKIN, Singer, 1900-tal.
2711644. SYMASKIN, Singer, 1900-tal.

Med låda. Längd ca 46 cm.

Slitage. Väska med rost och hårt slitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med låda. Längd ca 46 cm.

Antal besök: 313