KRUS, samt ljusstake, 3 delar, Höganäs.

271161. KRUS, samt ljusstake, 3 delar, Höganäs.

Krus 8 liter samt 1 liter
Ljusstake längd 19,5, höjd 17 cm.

Smärre slitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus 8 liter samt 1 liter

Smärre slitage samt repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 958