ALBIN AMELIN (1902-1975). "Götaverksfärjan", färglitografi, signerad och numrerad 138/310.

271150. ALBIN AMELIN (1902-1975). "Götaverksfärjan", färglitografi, signerad och numrerad 138/310.

Bildyta 55 x 70 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 55 x 70 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 059