TAKLAMPA, plastskärm, Bentler A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft.

271083. TAKLAMPA, plastskärm, Bentler A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Höjd 50 cm till metallstångens slut.
Diameter 55 cm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 55 cm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 878