Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
RUNE PERSSON. Kvinnostudie, olja på duk, signerad.
271070. RUNE PERSSON. Kvinnostudie, olja på duk, signerad.
57 x 33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 33 cm.
Auktionshuset Kolonn
794