BARBIEDOCKA, "Solo in the spotlight", numrerad upplaga. 1989, Porcelain Collection.

2710634. BARBIEDOCKA, "Solo in the spotlight", numrerad upplaga. 1989, Porcelain Collection.

Med originalkartong med tillbehör. Serienummer 05165. Delvis ouppackad. Längd 32 cm.

Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kartong med skador.

Antal besök: 290