KANNA, koppar, 17/1800-tal.

KANNA, koppar, 17/1800-tal.
2710463. KANNA, koppar, 17/1800-tal.

Höjd 48 cm.

Små bucklor och slitage förekommer.

Tema

Äldre möbler och antikviteter

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Tema

Äldre möbler och antikviteter

Antal besök: 401