KAMERA, Beautyflex, 1950-tal.

KAMERA, Beautyflex, 1950-tal.
2710356. KAMERA, Beautyflex, 1950-tal.

Telmer1:3.5 f=80 mm
No 49418
14x10x10 cm.

Åldersslitage
Ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Telmer1:3.5 f=80 mm
No 49418
14x10x10 cm.

Åldersslitage
Ingen funktionsgaranti.

Antal besök: 425