SPEGEL, Karl-Johan, märkt CMF, 1800-talets mitt.

271034. SPEGEL, Karl-Johan, märkt CMF, 1800-talets mitt.

Fanerad i lövträ. Beslag i mässing.
2 delat glas.
Ca. 173x89 cm.

Slitage, repor, slagmärken, sprickor. Spegelglas med mindre skador. Överstycke saknas. 2 lister lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delat glas.
Ca. 173x89 cm.

Antal besök: 775