HALLMÖBEL, märkt Bröderna Miller, Bankeryd, 1960-tal.

270993. HALLMÖBEL, märkt Bröderna Miller, Bankeryd, 1960-tal.

Delvis teakfanér. Längd 70 bredd 31 höjd 63 cm.

Slitage, fanerskador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fanerskador, repor.

Antal besök: 1 641