GOLVLAMPA i mässing och marmorsockel, Ateljé Lyktan, 1970-tal.

270990. GOLVLAMPA i mässing och marmorsockel, Ateljé Lyktan, 1970-tal.

Rund fotplatta i marmor.
Stomme i mässing. 5 ljusarmar i mässing. Riktbara lampor.
Höjd 210 cm.

Bruksslitage
Ej funktionstestad
Smårepor
Knopp till på/avstängnings snöre saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rund fotplatta i marmor.
Höjd 210 cm.

Bruksslitage
Ej funktionstestad
Smårepor

Antal besök: 6 724