SKÅL, allmoge, dat 1777.

SKÅL, allmoge, dat 1777.
27096. SKÅL, allmoge, dat 1777.

Diameter ca 50, höjd ca 21 cm.

Skador/slitage, renoverad/kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 745