PELARBORD.

PELARBORD.
2709484. PELARBORD.

Höjd ca 65 cm
Diameter ca 93 cm.

Bruksslitage, repor & märken, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!
2709484. PELARBORD.

Höjd ca 65 cm
Diameter ca 93 cm.

Antal besök: 1 183