KLOSCH/MATKUPA, vitmetall, 1900-tal.

2709264. KLOSCH/MATKUPA, vitmetall, 1900-tal.

Ca. 42x32x18 cm.

Slitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 42x32x18 cm.

Slitage. Bucklor.

Antal besök: 800