KANNA/VAS, stengods, Gunnar Nylund, Rörstand.

27092. KANNA/VAS, stengods, Gunnar Nylund, Rörstand.

Höjd ca 28 cm.

Fotnagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Fotnagg, slitage.

Antal besök: 2 188