TENNFAT, Firma Svenskt Tenn, 1931/1932.

270905. TENNFAT, Firma Svenskt Tenn, 1931/1932.

Diameter 28,5 cm.
Handtag i form av kvistar.

Bruksslitage, repor, något bucklig, otydlig årsstämpel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 28,5 cm.
Handtag i form av kvistar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 233