RING, 23k guld, Hovjuvelerare Gunnar Fahlström, Stockholm, 19000-talets andra hälft Vikt 5 gram.

270892. RING, 23k guld, Hovjuvelerare Gunnar Fahlström, Stockholm, 19000-talets andra hälft Vikt 5 gram.

Storlek 17-17,5 mm.

Bruksslitage. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17-17,5 mm.

Bruksslitage. Gravyr.

Antal besök: 1 028