Lång vit bomullskjol.
Liten vit bomullsväst.
Vävd, randig dubbelknäppt väst.
Röd handbroderad hetta samt ytterligare röd vävd hetta. Randigt vävt förkläde.
Röd tryckt blomstersjal.
Vit spetskrage.
Röd tygväst med 8 st tennknappar.
Handbroderad röd väska.
Vitt bomullsunderställ.
Samt en bomullsfläta.
Bruksslitage, skador.
Lång vit bomullskjol.
Liten vit bomullsväst.
Röd tryckt blomstersjal.
Vit spetskrage.
Handbroderad röd väska.
Vitt bomullsunderställ.
Samt en bomullsfläta.
Bruksslitage, skador.