PER GUNNAR THELANDER. Figurkomposition, etsning, signerad.

2708648. PER GUNNAR THELANDER. Figurkomposition, etsning, signerad.

Signerad P.G. Thelander, numrerad 22/40. 50x65 cm.

Ej examinerad ur ram. Sprucket glas.

Per Gunnar Thelander (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 839