EPISKOP, Ernemann , tidigt 1900-tal.

2708335. EPISKOP, Ernemann , tidigt 1900-tal.

Höjd 33 cm
Bredd 26 cm.

Ej funktionstestad, rost och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm
Bredd 26 cm.

Antal besök: 464