KASTHYLLA, trä, 1900-tal.

KASTHYLLA, trä, 1900-tal.
2708237. KASTHYLLA, trä, 1900-tal.

Mått ca: 76x52 cm.

Ytsmuts, märken, förslitningar, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 76x52 cm.

Antal besök: 340