ANATOLI BELONOG. 1946- olja på duk, signerad , signerad Atergo.

270816. ANATOLI BELONOG. 1946- olja på duk, signerad , signerad Atergo.

90 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 70 cm.

Antal besök: 3 856