Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
ANATOLI BELONOG. 1946- olja på duk, signerad , signerad Atergo.
270816. ANATOLI BELONOG. 1946- olja på duk, signerad , signerad Atergo.
Utvalt av våra föremålsexperter
90 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
90 x 70 cm.
Auktionsverket Engelholm
3 856