EN TAKLAMPA I INDUSTRIELL STIL.

2708060. EN TAKLAMPA I INDUSTRIELL STIL.

diameter 46cm.

allmänt slitage, några stötar och bucklor på grund av användning, presenterar bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 46cm.

Antal besök: 283