SALONGSBORD i rokoko-stil, 1900-tal.

270758. SALONGSBORD i rokoko-stil, 1900-tal.

Bordsskiva med intarsia
Mässingsbeslag vid bensargen
Höjd 60,5 cm
Längd 56 cm
Djup 37 cm.

Bruksslitage, repor
Löst fanér samt avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsskiva med intarsia
Mässingsbeslag vid bensargen
Höjd 60,5 cm
Längd 56 cm
Djup 37 cm.

Bruksslitage, repor
Löst fanér samt avslag.

Antal besök: 590