270730. GLASSERVIS, 28 delar, "Erik" Olle Alberius Orrefors.
3 grogg, höjd 13,5 cm.
2 vatten, 10 cm. Med graverad det "Ollna Golf club".
2 större whisky, 9 cm.
9 selter, 7 cm.
12 tumlare, 8,5 cm.
Smärre slitage, enstaka mindre nagg. Delvis med originalkartonger.