KRUS, 5 st. Miniatyrer, Höganäs och Gustavsberg, 1900-tal.

270729. KRUS, 5 st. Miniatyrer, Höganäs och Gustavsberg, 1900-tal.

Gustavsberg, tillverkade för Skansen, höjd 4.5 och 7 cm.
Höganäs, i originalförpackning, höjd 5.5, 7, 7.5 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 776