KISTA, rotting, 1900-tal.

KISTA, rotting, 1900-tal.
2706495. KISTA, rotting, 1900-tal.

Bredd ca 69. Djup ca 45. Höjd ca 46 cm.

Bruksslitage. Bristningar. Fläckar. Foder med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 521