BIOSTOLAR, 1900-talets förra hälft.

2706224. BIOSTOLAR, 1900-talets förra hälft.

Betsat trä. Längd 104 cm, höjd 89 cm.

Ställvis hårt slitage. Sprickor, skador samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 354