BIRGER HJELM. Stilleben ateljéinteriör. Olja på pannå, signerad.

27058. BIRGER HJELM. Stilleben ateljéinteriör. Olja på pannå, signerad.

49 x 39 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 39 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besök: 1 156