MÅNBORD, 2 delar, furu, 1800/1900-tal.

270586. MÅNBORD, 2 delar, furu, 1800/1900-tal.

Längd 112, bredd 50, höjd 76 cm.

Slitage, repor och märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 704