Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BENGT ARNE LINDEROS. Hönsfåglar, akvarell, signerad BAL.
270535. BENGT ARNE LINDEROS. Hönsfåglar, akvarell, signerad BAL.
33 x 46 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 46 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 621