VASER i glas, 2 st, P-O Ström för Alsterfors, signerad PO Ström samt daterade 68.
270527. VASER i glas, 2 st, P-O Ström för Alsterfors, signerad PO Ström samt daterade 68.
Orange/röd glasmassa, invändigt vita.
Vas i orange glasmassa. Höjd 13 cm. Diameter 9 cm. Signerad Po ström 68.
Var i röd glasmassa . Höjd 7,5 cm. Diameter 9,5 cm. signerad PO Ström 68.