CHARLES ROKA. Olja på duk, kvinnostudie, signerad Roka.

270508. CHARLES ROKA. Olja på duk, kvinnostudie, signerad Roka.

79x64 cm.

Obetydligt slitage.

Charles Roka (1912–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

79x64 cm.

Obetydligt slitage.

Charles Roka (1912–1999)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 7 527